Metin Kuruoğlu esnaf turunda

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Dr. Metin Kuruoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kavak Dernekler Federasyonu ve Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti.

Metin Kuruoğlu esnaf turunda

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Dr. Metin Kuruoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti. Ziyarette aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı olan Fevzi Apaydın ve yönetim kurulu üyeleri görüşen Kuruoğlu, AK Parti iktidarlarının esnaf ve sanatkara her zaman destek verdiğini söyledi.


Esnaf ekonominin can damarı

Esnafın ve sanatkarın ekonominin can damarı olduğunu belirten Kuruoğlu, "Hükümetimiz bugüne kadar esnaf ve sanatkar için gerek kredi kullanımında, gerekse vergi ve diğer borçların yapılandırılması anlamında olması gereken fedakarlığı fazlasıyla yapmıştır. Hükümetimiz her zaman ekonominin baş aktörlerinden olan esnaf ve sanatkarın yanında yer almıştır" dedi.


KADEF AÇILIŞINDA KURUOĞLU'NA İLGİ

Kavaklı olan Dr. Metin Kuruoğlu, Samsun'da faaliyetlerini sürdüren Kavak Dernekler Federasyonu'nun yeni hizmet binasının açılışına katıldı. Burada hemşehrilerinin büyük ilgisiyle karşılanan Kuruoğlu, Kavak'ta yapılan yatırımcısı olacağını ve Kavak'ın daha fazla gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalara imza atacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4