Mustafa Çakır:Bu kaza yüreklerimizi yaktı

AK Parti 22. Dönem Samsun Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Mustafa Çakır, Konya’da düşen askeri uçakta şehit olan 2 pilotla ilgili baş sağlığı mesajı yayımladı. Çakır, elim kaza sonucu kahraman pilotların şehit olmasının yürekleri yaktığını söyledi.

Mustafa Çakır:Bu kaza yüreklerimizi yaktı

Geçtiğimiz hafta Malatya’nın Akçadağ ilçesi yakınlarında meydana gelen elim kaza sonucu 4 askerin şehit olması ve dün de Konya’da askeri uçağın düşmesi ile 2 pilotun şehit düşmesi üzerine tüm ülke derin yasa boğulurken, AK Parti 22. Dönem Samsun Milletvekili ve Milletvekili aday adayı Mustafa Çakır'da baş sağlığı mesajı yayımladı. Şehit pilotlara Allah’tan rahmet, ailelerine de sabır dileyen Çakır, "Pilotlarımızın şehit olmasının derin üzüntüsü içerisindeyim" dedi.

Çakır, "Kaza haberini derin bir üzüntüyle aldım. Yine yüreğimiz yandı. Aynı acı haberi daha geçtiğimiz günlerde de almış, milletçe büyük üzüntü yaşamıştık. Allah, şehit kahraman pilotlarımıza rahmet etsin. Geride kalanlara ve Türk milletine başsağlığı, sabırlar diliyorum. Allah bu vatanın bekçileri olan askerimizi korusun. Ülkemizin başı sağolsun" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4