Necmi Çamaş: 7 Haziran'da milletimiz ülkenin birliğine oy atacak

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Necmi Çamaş seçim çalışmaları kapsamında Hak-İş Samsun Temsilciliği, Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Ordulular Sevgi Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında yoğun ilgiyle karşılaşan Çamaş, AK Parti'ye destek talebinde bulundu.

Necmi Çamaş: 7 Haziran'da milletimiz ülkenin birliğine oy atacak

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Necmi Çamaş, 7 Haziran'da yapılacak olan seçimler için bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Aday adaylığını açıkladığı günden itibaren çalışmalarına aralıksız devam eden Çamaş, Sivil Toplum Kuruluşları ve hemşehri derneklerini ziyaret etti.

HAK-İŞ'TEN TAM DESTEK
Seçim çalışmaları için ziyaret ettiği Hak-İş Samsun Şubesi'nde açıklamalarda bulunan Çamaş, ''Birlik ve beraberlik içerisinde güzel şeyler paylaşmak ve bu şehir için hizmet etmek üzere bu yola çıktık. Ben, kazandığım tecrübelerle hizmetime siyasi kanattan devam etmek istediğim için aday adayı oldum. Hakkımızda hayırlıysa olsun istiyorum'' dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hak-İş Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun ise, ''Mecliste zaten yeterince avukat, iş adamı, sağlıkçı vb meslekteki vekilimiz var. Bence sizin gibi kültür ve sanatla ilgili birisinin mecliste olması gerek. Büyükşehir Belediyesi'ndeki göreviniz esnasında yapmış olduğunuz hizmetleri yakından takip etme fırsatımız oldu, Hak-İş olarak çalışmalarınızı beğeniyoruz ve gönlümüz sizinle'' ifadelerini kullandı.

BEN LİSTEDE OLMASAM DA AK PARTİYE DESTEK VERİN
Ordulular Sevgi Derneğini ziyareti esnasında Samsun'da yaşayan Orduluların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çamaş, bu desteğe layık olacağını ifade etti. Çamaş burada yaptığı konuşmada, ''Biz iki şeyin misyoneri olmak zorundayız. İlki yaptığımız işin, ikincisi ise şehrimizin. 7 Haziran ülkemizin birliği ve dirliği için çok önemli bir tarih. Eğer bize siyasi anlamda bir görev nasip olursa doğmuş olmaktan ve yaşamaktan onur duyduğum Samsun için çalışmaya devam edeceğim. Bu görev bana şehirim için şu anki duygularla, iyi hizmet edebileceksem nasip olsun. 7 Haziran'da ben listede olsam da, olmasam da AK Parti'ye gereken desteği vermenizi istiyorum. Çünkü 7 Haziran seçimlerinde milletimiz, ülkemizin birliği ve dirliği için oy kullanacak'' dedi.
Ordulular Sevgi Derneği'nden ayrıldıktan sonra Çanakçı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne de bir ziyaret gerçekleştiren Çamaş, burada da dua ve destek temennilerini belirtip vatandaşlarla sohbet ettikten sonra mahalleden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4