banner121

Salih Çelik gönüllere dokunuyor

"Sen ben yok biz varız birlikte Kavak olmak için haydi Bismillah" sloganıyla Kavak'ta çalışmalarını sürdüren Belediye Başkan Aday Adayı Salih Çelik, "Eğer partim adaylık emanetini şahsıma tevdi ederse rekor bir oy oranı ile bu seçimleri alarak gönül belediyeciliğini ilçemde inşaa edeceğim" dedi.

Salih Çelik gönüllere dokunuyor
banner141

AK Parti il ve ilçe teşkilatlarında gençlik yıllarından itibaren değişik kademelerinde davası için gece gündüz demeden çalışan Kavak Belediye Başkan Aday Adayı Salih Çelik, yine bu uğurda çalışmaya hemşehrilerinin gönlünde yer etmeye devam ediyor. 

Her gitiği yerde sevgiyle karşılanan Çelik, vefa ziyaretleri kapsamında teşkilatlarda birlikte görev almış büyüklerini ziyaret ederek istişarelerde bulunuyor. 

Mahalle muhtarlarını ve ilçede hizmet veren esnaflarıda ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulunan Başkan Aday Adayı Çelik, gönül kapılarını sonuna kadar açan tüm esnaf ağabeylerimize, gönül dostlarımıza ve kardeşlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi daim etsin inşallah dedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 18:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ihsan köktaş
Ali ihsan köktaş - 6 ay Önce

Yurube baskan yolun açik olsun yakisir sana

MECIT UZUN
MECIT UZUN - 6 ay Önce

SALİH BASKANIM BİR AKSAM CAY İÇMEYE DAVET EDIYORUM ONUR ENISTEYLE BERABER BEKLERIM

Aydın ÖZKANLI
Aydın ÖZKANLI - 6 ay Önce

Yolunuz yolumuzdur bıraktığın bayrağı alıp yeniden surlara dikmenin zamanı geldi inşALLAH kavağımıza hayırlar getirir inşALLAH selam getirdim ulubatlı hassandan sen yürü millet yürüsün arkandan GAYEMIZ GÖNÜLLER YAPMAK GÖNÜLLERE DOKUNMAK AYRIŞTIRICI DEİL BAĞLAYICI OLMAK GÖNÜLLER YAPMAK İSTIYORUZ DURMAK YOK YOLA DEVAM

Onur BAKIR
Onur BAKIR - 6 ay Önce

Çıkmış olduğumuz bu kutlu ve mutlu davada Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..Gazetenizolsun haber yayın yönetmeni Yalçın beyefendiye de teşekkür ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner4