Sinan Göç Başkan Ercan Eler’i Ziyaret Etti

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Sinan Göç seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Canik İlçe Teşkilatına yaptığı ziyarette ilçe başkanı Ercan Eler ile güncel meseleleri konuştular.

Sinan Göç Başkan Ercan Eler’i Ziyaret Etti

Yeni yetişen genç neslin Türkiye’nin 2023 vizyonu yolunda daha aktif olmaları gerektiğini vurgulayan Göç, “ Şuurlu bir gençliğin yetişmesi için aileden başlayarak toplumun her kesiminde çalışmamız lazım. Çünkü 2023 vizyonunda, Yeni Türkiye’nin geleceği dinamik, manevi değerlere sahip genç neslin ellerinde olacaktır. Millet olarak çıktığımız bu yolda her ne olursa olsun geriye dönüş olmayacak.  Bu ülke ve Samsun için her zaman göreve talibim.   Allah yar ve yardımcımız olsun.”dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Sinan Göç’ün kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti belirten İlçe Başkanı Eler’de Sinan Göç İle hemfikir olduğunu söyleyerek: “ 2023 hedefinde Türkiye ve Samsun’un Sinan Göç gibi toplum değerlerine sahip, kendini bilen özgüveni olan insanlara ihtiyacı var.”dedi.

Ziyaret sonrası AK Parti Canik İlçe Başkanı Eler AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Sinan Göç’e çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4