STK’lardan Seyhan’a tam destek

AK Parti Milletvekili A.Adayı Sultan Seyhan ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. STK’lara hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Seyhan, ziyaret ettiği her STK ve halktan yoğun ilgi desteğini aldı.

STK’lardan Seyhan’a tam destek

Seyhan’ın seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği STK’lar içerisinde; Esnaf Sanatkarlar Oda Birliği Başkanı ( Hacı Eyüp Güler), Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği (Op. Dr. Dursun Mehmet Mehel), Anadolu İş Adamları Samsun Derneği (Akson), Kavaklılar Dernekler Federasyonu (KADEF) ve daha bir çok STK’yı ziyaret etti.

 

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Sultan Seyhan, kendisinin de bir çok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif görev yaptığını belirtirken bunların içinde Samsun Platformu Yönetim Kurulu Üyeliği, Samsun Eğitim ve Kalkınma Derneği (SAMEKAD) Yönetim Kurulu Üyeliği, Ankara Samsun’lu Sağlık Çalışanları Platformu (ASSAÇ) Yönetim Kurulu Üyeliği, Gençlik ve Spor Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Konuşuyor Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği, Tüm Karadeniz Özelliklerini Koruma Derneği (TÜMKÖK) Üyeliği ve diğer birçok sosyal girişim içinde bulunduğunu ve destek olduğu söyledi.

 

 

STK’ların günümüzde ki önemine vurgu yapan Seyhan, bu kuruluşlar gönüllülük esasına göre kurulmuş kuruluşlardır. Hedefleri toplumun sorunlarına çözüm bulmak, toplumun gelişmesine ve kalkınmasına katkı da bulunmaktır. STK’ların toplumsal barışta da büyük rolü vardır diyen Seyhan’a ziyarette bulunduğu STK’lar teşekkür etti ve çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4