Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresi yapıldı

AK Parti Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda aday olarak gösterilen Recep Bozbaş gerçekleşen seçimde Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresi yapıldı

Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresi'nde açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından, divan teşekkülü oluşturuldu.
Divanın oluşumunun ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Misafirlerin takdimleri ve gelen mesajların okunmasının ardından faaliyet raporu okundu ve yönetimin ibrası gerçekleştirildi. Daha sonra protokol konuşmalarında geçildi.

Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Gençlik Kolları MKYK Üyesi Soner Yalçın, gerçekleşen kongrenin hayırlara vesile olmasının temenni ederek her zaman yanında ve destekçisi olacakları yeni yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler.

AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Emine Karaçuha Yılmaz ise, "Gençlerimiz, Türkiye’nin umudu, Türkiye’nin istikbali, Türkiye’nin aydınlık yarınlarıdır. Bu bilinç ile hareket eden AK Parti siyasette her zaman gençlere yer vererek, vatanına, milletine en güzel şekilde hizmet etme imkanı vermiştir.
Bu hizmet anlayışı ile ülkemiz ekonomide, sağlıkta, eğitim de ve ulaşımda istikrarı yakaladı. Bu istikrarın devam etmesi ve 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini yakalayabilmek için 2015 genel seçimleri ülkemiz için çok önemli. Bugüne kadar girdiğimiz bütün seçimlerden başarıyla çıkılmasında büyük emekleri ve gayretleri olan siz değerli gençlerin 2015 seçimlerine de büyük katkı sağlayacağına eminiz. Bu duygu ve düşünceler içinde kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere gidildi. Seçimlerde Genel Merkez tarafından yapılan istişareler sonucunda aday olarak gösterilen Recep Bozbaş Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları başkanı oldu.
Başkan Bozbaş, yaptığı teşekkür konuşmasında İlçemiz, ilimiz, ülkemiz ve milletimiz adına hizmet edebilmek için yönetim kurulu üyeleri ile birlikte var güçleriyle çalışacaklarını ifade ederek kendilerini yanlız bırakmayan, destek olan herkese çok teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2015, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4