banner92

Vekil Bakır'dan Başkan Taşçı'ya Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Prof.Dr:Tülay Bakır, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret etti. Prof.Dr.Bakır," Başkan Taşçı, göreve gelişinden üzerinden kısa bir süre geçmesine karşın yaptığı hizmetler ve ürettiği projelerle şimdiden AK belediyeciliğin farkını ortaya koymuştur" dedi.

Vekil Bakır'dan Başkan Taşçı'ya Ziyaret

Samsun'un en güzel v e modern ilçelerinden biri olan Atakum'un AK belediyecilik farkını hissederek hizmete doyacağına inandığını dile getiren AK Parti Samsun Milletvekili Prof.Dr:Tülay Bakır, "Bu konuda başta İshak Taşçı olmak üzere  AK Parti Alise olarak hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Başkanımız İshak Taşçı, daha şimdiden hayatın her alanında kullanılabilecek,ilçenin çehresini değiştirecek  projeleri ortaya koymakta ve yaptığı hizmetler ile bu beş yılın dolu dolu geçeceğinin,Atakum'un ve Atakumluları hizmete doyuracağının mesajını vermiştir.Bize de düşen, O'na destek olmaktır. "diye konuştu.
            "Halka Hizmet,hakka Hizmettir" sloganı ile hareket ettiklerini,ilçede yaşayan her kesim için ayrı projeler ürettiklerini ve üreteceklerini belirten  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, " Hizmet yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Gelecek Atakum'un olacaktır."şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4