Yabancılar Pazarı'ndan Çamaş'a sevgi seli

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Milletvekili Aday Adayı Necmi Çamaş, Yabancılar Pazarı esnafıyla bir araya geldi. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Çamaş, ''Sizin için kapı kapı gezeceğim'' dedi.

Yabancılar Pazarı'ndan Çamaş'a sevgi seli

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Yabancılar Pazarı’nda kalabalık bir grup esnaf tarafından karşılanan Necmi Çamaş, ''7 Haziran'da yapılacak seçimlerde AK Parti'ye destek istemeye geldim'' dedi. Sohbet sırasında Yabancılar Pazarı Derneği Başkanı Ali Akyüz'ün ''Siz de bazı adaylar gibi bir yerlerden işi bitirdim, destek aldım diyecek misiniz?'' sorusu üzerine, ''Ben, sizden destek almaya geldim'' ifadelerini kullandı.

AKYÜZ: GÖNLÜMÜZ SİZİNLE

İstedikleri milletvekili modeli hakkında bazı açıklamalarda bulunan Yabancılar Pazarı Derneği Başkanı Akyüz,''Biz Milletvekili adaylarının tepeden inme gelmesini istemiyoruz. Sizin gibi bu şehrin içinde yetişmiş, şehre hizmeti olmuş kişilerin aday olmasını istiyoruz. Gönlümüz sizinle'' dedi. Çamaş'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ise ''Büyükşehir Belediyesi'ndeki göreviniz boyunca ne zaman size gelsek, kapınızdan hiç boş dönmedik. Elinizden geleni her zaman yaptınız'' ifadelerini kullandı.

Çalışmalarına İlkadım ilçesinde esnaf ziyaretleri yaparak devam eden Çamaş'a vatandaşların yoğun ilgisi dikkat çekti.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4