Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ilimizde 24-30 ekim tarihleri arasında yapılacak olan spor müsabakaları hakkında bilgi verdi. Buna göre; 24-30 EKİM 2016 HAFTALIK SPOR PROGRAMI BASKETBOL 24.10.2016 19:00 Atakum Bld. – Çarşamba GHSK (Küçükler Baketbol)) M.D.S.S.
25.10.2016 18:30 Anakent – İlkadım 55 Gençlik (Küçükler Baketbol) Anakent Spor Salonu
26.10.2016 19:00 55 Basketbol – Samsun 1919 (Küçükler Baketbol) Piri Reis Lisesi Spor Salonu
26.10.2016 19:00 55 Gençlik – İlkadım Bld. (Küçükler Baketbol) M.D.S.S.
27.10.2016 19:00 Anakent - TED Kolej (Küçükler Baketbol) M.D.S.S.
28.10.2016 19:00 İlkadım 55 Gençlik – Samsun 1919 (Küçükler Baketbol) Piri Reis Lisesi Spor Salonu
30.10.2016 16:00 Canik Bld. – 55 Gençlik (Küçükler Baketbol) Canik Hasan Doğan Spor Salonu
……………………………………………………………………………………………………………
VOLEYBOL 24.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
25.10.2016 20:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
26.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
27.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
28.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu ……………………………………………………………………………………………………………
HENTBOL 26.10.2016 15:00 Samsun G.S.K – Zağnosspor (Hentbol Süper Lig) Atatürk Spor Salonu
……………………………………………………………………………………………………………
MASA TENİSİ 29-30.10.2016 09:00 Masa Tenisi Halk Turnuvası (Atatürk Spor Salonu) …………………………………………………………………………………………………………… SATRANÇ 28-30.10.2016 09:00 Cumhuriyet Kupası ( Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu) …………………………………………………………………………………………………………… ATLETİZM 29.10.2016 10:00 Cumhuriyet Yol Koşusu ( Doğu Park ) …………………………………………………………………………………………………………… FUTBOL 29.10.2016 14:30 Süper Amatör Ligi ( Baruthane Çim Saha)
30.10.2016 14:00 Süper Amatör Ligi ( Canik Suni Çim Saha )
30.10.2016 15:30 Süper Amatör Ligi ( Baruthane Çim Saha) …………………………………………………………………………………………………………… WUSHU 28-30.10.2016 10:00 Uluslararası Milli İrade Wushu Şampiyonası ( Bafra Yeni Spor Salonu)
25.10.2016 18:30 Anakent – İlkadım 55 Gençlik (Küçükler Baketbol) Anakent Spor Salonu
26.10.2016 19:00 55 Basketbol – Samsun 1919 (Küçükler Baketbol) Piri Reis Lisesi Spor Salonu
26.10.2016 19:00 55 Gençlik – İlkadım Bld. (Küçükler Baketbol) M.D.S.S.
27.10.2016 19:00 Anakent - TED Kolej (Küçükler Baketbol) M.D.S.S.
28.10.2016 19:00 İlkadım 55 Gençlik – Samsun 1919 (Küçükler Baketbol) Piri Reis Lisesi Spor Salonu
30.10.2016 16:00 Canik Bld. – 55 Gençlik (Küçükler Baketbol) Canik Hasan Doğan Spor Salonu
……………………………………………………………………………………………………………
VOLEYBOL 24.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
25.10.2016 20:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
26.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
27.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu
28.10.2016 19:00 Amatör Spor Haftası Müsabakaları Atatürk Spor Salonu ……………………………………………………………………………………………………………
HENTBOL 26.10.2016 15:00 Samsun G.S.K – Zağnosspor (Hentbol Süper Lig) Atatürk Spor Salonu
……………………………………………………………………………………………………………
MASA TENİSİ 29-30.10.2016 09:00 Masa Tenisi Halk Turnuvası (Atatürk Spor Salonu) …………………………………………………………………………………………………………… SATRANÇ 28-30.10.2016 09:00 Cumhuriyet Kupası ( Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu) …………………………………………………………………………………………………………… ATLETİZM 29.10.2016 10:00 Cumhuriyet Yol Koşusu ( Doğu Park ) …………………………………………………………………………………………………………… FUTBOL 29.10.2016 14:30 Süper Amatör Ligi ( Baruthane Çim Saha)
30.10.2016 14:00 Süper Amatör Ligi ( Canik Suni Çim Saha )
30.10.2016 15:30 Süper Amatör Ligi ( Baruthane Çim Saha) …………………………………………………………………………………………………………… WUSHU 28-30.10.2016 10:00 Uluslararası Milli İrade Wushu Şampiyonası ( Bafra Yeni Spor Salonu)