Termespor Başkanı Kambur’dan açıklama

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Termespor’daki Başkanlık görevinden istifa edeceğini duyuran Hüseyin KAMBUR, yeni Başkan Adayı Oğuzhan DURAN’la birlikte bir basın toplantısı düzenleyerek, kendisine desteğini açıkladı.

Termespor Başkanı Kambur’dan açıklama
banner9

Oğuzhan DURAN’ın bu görevi layıkıyla yapacağına inandığını belirten KAMBUR; “Oğuzhan Kardeşim bir Termeli ve bir Termespor sevdalısı olarak ne zaman kendisinden destek istesek, bu desteğini bizden hiç esirgemedi. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım Termespora uzun süre hizmet ettik. Artık bu görevi bırakma zamanımız geldi. Takımın ikinci yarıya daha güçlü ve daha moralli girebilmesi için, yönetim kurulunu değiştirmek amacıyla olağanüstü genel kurul kararı aldık. Bu ayın sonunda da bu genel kurulu gerçekleştireceğiz. Ben ve arkadaşlarım bu süreçte aday olmayacağız. Termespora bu zamana kadar yaptığımız hizmeti, Başkan olduğunda Oğuzhan DURAN kardeşimize destek vererek sürdüreceğiz. Kendisine şimdiden hayırlı olsun diyor, alacağı görevde kendisine ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum.” dedi. 

​31 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olağanüstü genel kurulda Başkan Adaylığını açıklayan Oğuzhan DURAN ise konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Değerli basın mensubu arkadaşlarım; Termemizin sporda marka yüzü olan Termesporumuzun geçmişte ulaştığı başarılar hepimizin malumudur. Bu başarılarda değerli ağabeyim Hüseyin KAMBUR’un emeği çoktur. Kendisinin de belirttiği üzere, bizler de bu süreçte bize ne görev düşüyorsa o görevimizi yerine getirmek için mücadele ettik. Kendisinin artık görevi bırakacağını açıklaması üzerine, bizler de Termespora gönül vermiş arkadaşlarımızla birlikte bir yönetim kurulu listesi oluşturduk. Kısmet olursa yapılacak genel kurulumuzda bu liste ile Termesporu yönetmeye talibiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler bizden önceki yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte aynı takımın bayrağını taşıyoruz. Ortak hedefimiz Termesporumuzu layık olduğu yerlere getirebilmektir. Bu yolda başta Termespor taraftarımız olmak üzere, Belediyemiz ve Sivil toplum Örgütlerimizin bizlere verdiği manevi destek, bu göreve talip olmamızın en büyük gerekçesi olmuştur. Öncelikli hedefimiz Termespor’umuzu önceden mücadele ettiği profesyonel 3ncü lige taşımaktır. Bu şehir ve bu takımın bunu başarabilecek güçte olduğuna inanıyorum.”dedi.

​Takımın yeni Başkanla beraber yeni bir sinerji yakalayacağına inandıklarını belirten takım oyuncuları, yapılacak olağanüstü genel kurulda Başkan adaylığında Oğuzhan DURAN ve yönetimine başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4