Türkiye Buz Hokeyi Tarihinde Bir İlk Daha!

İspanya’da gerçekleştirilen Avrupa Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi ikinci grup maçlarında Avrupa Grup 3’üncüsü olmayı başaran Zeytinburnu Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, Türkiye Buz Hokeyi tarihinde bir ilke daha imza attı.

Türkiye Buz Hokeyi Tarihinde Bir İlk Daha!
banner9

Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirilen Avrupa Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi (IIHF Continental Cup) birinci grup maçlarından namağlup Avrupa Grup Şampiyonu olarak bir üst tura yükselen Zeytinburnu Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, İspanya’da gerçekleştirilen ikinci grup maçlarında da Avrupa Grup 3’üncüsü olmayı başararak Türkiye Buz Hokeyi tarihinde bir ilki daha gerçekleştirdi.

TARİHE ALTIN HARFLERLE GEÇTİLER
Ev sahibi İspanya Jaca takımı ile karşılaşan Zeytinburnu Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, son maçından da galip ayrılarak, Avrupa Buz Hokeyi Şampiyon Kulüpler Kupası (IIHF Continental Cup) ikinci grup maçlarında üçüncü olmayı başardı. Ay yıldızlı bayrağı İspanya’da dalgalandırarak Türkiye Buz Hokeyi tarihinde bir ilke daha imza atan Zeytinburnu Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, Avrupa Grup Şampiyonu ve Grup 3’üncüsü olmayı başaran ilk Türk takımı oldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 07:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4