Google ile fotoğraflar canlanıyor

Google, kullanıcıların yeterince keskin olmayan flu fotoğraflarını netleştirmek adına yeni bir çözümde bulunacak. Google kullanıcıları artık bulanık fotoğraflara sahip olmayacak.

Google ile fotoğraflar canlanıyor

Google, "Google Fotoğraflar" servisine getireceği son güncelleme ile kullanıcıların net olmayan fotoğraflara odaklanacak.
Google I/O 2015 konferansında, Google ürünlerinin tanıtımları devam ediyor. İşte yeni Google...
Kullanıcıların fotoğraflarını daha kolay bir şekilde stabilize ederek, düzenlemelerini sağlayacak çözüm, daha canlı fotoğrafların oluşumuna neden olacak.
Engadget'ta yer alan habere göre Google'ın başta hareketli fotoğraflara yönelik olarak getireceği çözüm, kullanıcıların daha kaliteli fotoğraflara sahip olmalarına zemin hazırlayacak.
Yeni güncelleme stabilizasyon özelliğine ek olarak, kullanıcıların albümdeki fotoğrafları kronolojik olarak sıralamalarına olanak tanıyacak.
Kullanıcılar kronolojik olarak sıraladıkları fotoğraflarda bulunan obje ve nesneler üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilecekleri yeteneklere sahip olacaklar.
Google kullanıcıların fotoğraflar üzerinde metin oluşturmalarını sağlayan özelliğinde son güncelleme içerisinde yer alacağını kaydediyor.
Google'ın kullanıcıların Instagram ve Snapchat gibi uygulamalarda sahip oldukları fotoğraf üzerinde metin ekleme özelliğini göz önünde bulundurarak çözümünü meydana getirdiği ifade ediliyor.
Google Fotoğraflar'ın son sürümü iOS ve Android kullanıcılara sunulacak.
iOS kullanıcıları App Store üzerinden son güncellemeye ulaşabilirken, Android kullanıcıları çözümü henüz web üzerinden deneyimleyebilecekler.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2016, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4