Bayanlar Voleybol Ligi'nde ikinci yarı başlıyor

Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Lig B grubunda 2. Yarı yarın (11 Ocak Çarşamba) oynanacak Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor ve Karayolları maçı ile başlıyor. 13 maçta 10 galibiyet ile ilk yarıyı tamamlayan Anakent Spor, Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda Karayollarını konuk edecek.

Bayanlar Voleybol Ligi'nde ikinci yarı başlıyor
banner9

Devre arasında yapılan hataları analiz edip düzeltme imkanlarının olduğunu belirten takım kaptanı Deniz Hakyemez;"İkinci devreye Karayolları maçıyla başlıyoruz. İyi bir başlangıç yapmak istediğimiz için maçın öneminin farkındayız. Devre arasında yaptığımız hataları analiz edip düzeltme fırsatımız oldu. Takım olarak yaptığımız toplantılar ve antrenmanlarla maça hazır durumdayız. Umarım güzel bir oyunla kazanan taraf biz oluruz." İfadelerini kullandı.
Her maç olduğu gibi ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirten takımın orta oyuncusu Aybüke Özdemir ise;
"Karayolları maçı ikinci devrenin ilk maçı olduğundan bizim için önemli bir maç. Takım olarak hedefimiz bu maçla birlikte bir seri yakalamak. Takım olarak iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Yeni transferlerimizle de uyum içerisindeyiz. Her maç olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız." şeklinde konuştu.

Samsun BŞB Anakent SK-Karayolları SK
Salon: Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
Tarih: 11 Ocak Çarşamba
Saat: 17:00

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4