Piazza’da Derya Uluğ’un ‘Okyanus’una yoğun ilgi

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza AVM, Türk pop müziğinin son dönemde yıldızı parlayan ismi Derya Uluğ’u ağırladı. Sanatçı dillerden düşmeyen “Okyanus” şarkısını Piazza ziyaretçileriyle birlikte hep bir ağızdan söyledi.

Piazza’da Derya Uluğ’un ‘Okyanus’una yoğun ilgi
banner9

Türk pop müziğinin son dönemde en popüler isimleri arasında yer alan Derya Uluğ, Samsunluları Piazza’da şarkılarıyla coşturdu. “Okyanus” şarkısı ile küçük büyük herkesin kalbinde taht kuran Uluğ, en sevilen şarkılarını 18 Eylül’de Piazza ziyaretçileri için seslendirdi. Piazza ziyaretçilerinin sevgi seline uğrattığı sanatçı, konserin ardından sevenlerine imza dağıttı.

Son dönemin en sevilen isimlerinden ve pop müziğinin parlayan yıldızlarından Derya Uluğ, hayranlarıyla anı fotoğrafları çektirdi. Sahnedeki canlı enerjisi ile sevenlerini bir kez daha kendine hayran bırakan sanatçı, Samsun’a yeniden geleceğinin sözünü verdi.

Bayram sonrası ziyaretçilerine Derya Uluğ ile müzik şöleni yaşatan Samsun Piazza, yıl boyunca popüler isimlere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4