Türkiye'nin eğitim meleği Saklı Cennet Ayvacık'tan çıktı

Eğitim Yönetimi Okul Geliştirme Merkezi (EDOG) kurucusu ve yöneticisi olan, aynı zamanda Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi, Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapan Doç. Dr. Mustafa Yavuz tarafından organize edilen “Sosyal Medyada Yılın Öğretmeni” adlı anket de Ayvacık İlçesi Anaokulu Müdürü Nurten Akkuş, ‘yılın öğretmeni’ seçildi.

Türkiye'nin eğitim meleği Saklı Cennet Ayvacık'tan çıktı

Yaptığı projelerle büyük bir başarı elde eden Ana Okulu Müdürü Nurten Akkuş’un yapmış olduğu çalışmalar ve elde ettiği başarıdan dolayı Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur Ayvacıklılar adına kendisine teşekkür etti.
Başkan Belur, "İlçemizin Turizm alanındaki gelişmelere Eğitim alanında da yeni yapılan iki (2) adet Lise ve Ortaokulunda dahil edilmesiyle öğretmenlerimizin de artık yaptığı projelerle Türkiye ölçeğinde başarıya layık görülmesi onur verici gelişmelerdir. Nurten Hocam İlçemizin medarı iftiharı oldu. Projelerini her zaman taktir ediyor ve Belediye olarak her türlü desteğimizi sağlıyoruz. Bundan sonraki projelerinde de yine desteklerimizi kendisinden esirgemeyerek devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu gün olduğu gibi yarınlarda da Nurten Hocam bizi gururlandıracaktır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4