banner134
banner121

Vaillant Club’dan Samsun’da Anneler Günü etkinliği

Vaillant Club, annelere çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir Anneler Günü yaşattı. Samsun’da düzenlenen çikolata etkinliğinde Vaillant Club üyesi anneler, çocuklarıyla birlikte Gastro Art Mutfak Akademisi çikolata şeflerinin eşliğinde pralin, dökme ve trüf çikolata yaptı.

Vaillant Club’dan Samsun’da Anneler Günü etkinliği
banner136
banner141

Isıtma ve soğutma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant’ın sadakat programı Vaillant Club bu yıl annelere, çocuklarıyla birlikte hoşça vakit geçirdikleri, unutamayacakları bir Anneler Günü deneyimi yaşattı. 13 Mayıs Pazar günü Samsun Chickenesh Cool Atakum’da Vaillant Türkiye Sadakat Programları Uzmanı Nilüfer Erdoğan ile Vaillant Türkiye Doğu Karadeniz Satış Şefi Engin Odabaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen çikolata etkinliğinde anneler, çocuklarıyla birlikte birbirinden leziz çikolatalar yapmanın tadına vardılar.  

Etkinlik kapsamında Vaillant Club üyesi anneler ve çocukları çikolata şefleri eşliğinde pralin, dökme ve trüf çikolata yaptı. Çikolata şeflerinin katılımcılara çikolata yapımını öğrettiği kısa bir eğitimin ardından ustalar ve katılımcıların 3 çeşit çikolatayı birlikte yaptığı bir atölye çalışmasında eğlenceli anlar yaşandı. 

Çikolata yapımının tamamlanmasının ardından Vaillant Türkiye yetkilileri, anne ve çocuklarına, hazırladıkları çikolatalarla birlikte çeşitli hediyeler takdim etti. 

YORUM EKLE
banner153
SIRADAKİ HABER

banner122

banner155

banner4

banner152