Çam gölünde Temizlik Seferberliği

Çam gölü Mesire alanı ve Tesislerinde Yakakent Belediyesi Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bakım, onarım ve çevre temizliği işlerine başladı.

Çam gölünde Temizlik Seferberliği

Bu kapsamda öncelikle etrafa gelişi güzel atılmış katı atıkların toplanması, yeşil alanlardaki ağaç ve bitkilerin bakımı ve tesislerin dış mekânları durumundaki tuvalet, çeşme ve diğer hizmet tesislerinin bakım onarımının yapılması planlanıyor.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, "Çam gölünün Uzun zamandır ihmal edilmesi ve gereken ilgiyi görmemesi neticesinde oluşmuş mevcut durumunun en kısa sürede yapılacak çalışmalarla düzeltileceği ve ilçemizin en önemli turizm alanlarından olan Çam gölü Mesire Alanı ve tesislerinin eksiksiz ve tüm potansiyeli ile vatandaşlarımızın hizmetine sunulmasını hedefliyoruz.
    Öncelikle mevcut tesislerin kullanılabilir durumda olanlarının en kısa sürede faaliyete geçirileceğini, uzun vadede ise kalıcı tesislerin tamamen yenilenerek, halkımızın beğeni sine ve hizmetlerine sunulacağı müjdesini vermek istiyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4