banner92

Tekkeköy’de hizmete son sürat devam

Tekkeköy Belediyesi, İlçenin çeşitli bölgelerinde imar yollarının açılmasına ile yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Tekkeköy’de hizmete son sürat devam

    Tekkeköy Belediyesi fen işleri ekiplerinin tamamı tüm araç gereçleri ve iş makineleri ile yol çalışmaları için seferber oldu. Neredeyse ilçenin her mahallesinde, her sokağında yol çalışması yapılıyor. Merkez mahalleler dışında yeni bağlanan mahallelerde de çalışmalar aralıksız devam ediyor. Tekkeköy Belediyesi Büyükşehir Belediyesi ile mahallelerde koordineli bir şekilde hareket ederek kanalizasyon, içme suyu ve altyapı gibi çalışmaların tamamlanmasının ardından yolların yapımı tamamlıyor. Özellikle öncelikli olarak merkez mahallelerdeki imar yolları ile bağlantı yollarının tamamının açılması ile Samsun Bulvarının trafik yoğunluğunun hafifletilmesi hedefleniyor.

      Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ‘ fen işleri müdürlüğümüze ait iş makineleri ve ekipleri aylardır yollarda seferber oldu. Hafta sonları dahi ekiplerimiz vardiyalı olarak çalışıyor. Merkezde bulunan mahallelerimizin bağlantı yolları ve imar yollarını açarak ilçe merkezindeki trafik yoğunluğunu da hafifletmiş olacağız. Aynı zamanda ilçenin gelişmesi ve yeni yapılaşma alanlarının oluşmasını da sağlamış olacağız. Yol çalışmalarımız esnasında bir çok mahallemizde toprak kaymalarını önlemek için perde duvar çalışması da yaptık. Modern, gelişen, değişen geleceğin Tekkeköy’ü için durmadan, dinlenmeden aralıksız çalışıyor ve üretiyoruz’ dedi.        

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4