banner341

Ambulans helikopterin tarlasına inmesine izin vermeyene gözaltı kararı!

Samsun'da acil bir hastayı almak için tarlaya inmek isteyen ambulans helikoptere izin vermeyen 45 yaşındaki kadın hakkında soruşturma açıldı, idari yönden 3.180 TL idari para cezası uygulandı.

Ambulans helikopterin tarlasına inmesine izin vermeyene gözaltı kararı! ABONE OL

Samsun'un Vezirköprü ilçesinin Altınkaya Mahallesi'nde acil hastaneye gitmesi gereken kalp hastası bir kişi için sevkedilen ve tarlaya inmek isteyen ambulans helikopterin, tarla sahipleri tarafından engellenmişti. 45 yaşındaki N.Ş adlı kadın hakkında soruşturma başlatılarak gözaltına alındı.

Olay, Samsun'un Vezirköprü ilçesinin Altınkaya Mahallesi'nde meydana geldi. Acil hastaneye gitmesi gereken kalp hastası bir kişi için sevkedilen ve tarlaya inmek isteyen ambulans helikopterin, tarla sahipleri tarafından engellenmişti. 
Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından mbulans helikoptere izin vermeyen 45 yaşındaki kadın hakkında soruşturma açılarak gözaltı kararı verildi.
Ambulans helikopterden yapılan anonsta 'Burası ekili arazi buraya inelim mi' sorusuna tarla sahiplerinin "İnme" diyerek karşılık vermesi ve helikopter ambulansı farklı bir tarafa yönlerdirmeye çalışması ilginç görüntüler oluşturmuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345