banner341

Doktor Harika Sönmez'in instagram hesabı çalındı, dolandırıcılık uyarısı

Samsun'da özel bir hastanede görev yapan Uzm. Dr. Harika Sönmez'in instagram hesabı çalındı. Kamuoyunu bilgilendiren Doktor Sönmez, dolandırıcıların şuana kadar takipçilerinden 150 Bin TL üzerinde para dolandırdıklarını söyledi.

Doktor Harika Sönmez'in instagram hesabı çalındı, dolandırıcılık uyarısı ABONE OL

Samsun'da özel bir hastanede görev yapan Uzm. Dr. Harika Sönmez'in instagram hesabı çalındı. Kamuoyunu bilgilendiren Doktor Sönmez, dolandırıcıların şuana kadar takipçilerinden 150 Bin TL  üzerinde para dolandırdıklarını söyledi. 

Uzm. Dr. Harika Sönmez'in açıklamasında, "Ben Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Harika Sönmez. 17.02.2021 tarihinde 41bin takipçiye sahip @dr.harika_sonmez hesabım çalınmıştır.
Çalınan hesabım üzerinden banka hesap numarası vererek bahis oynadığımı ve para göndermeleri karşılığında katlanarak geri ödeyeceğimi söylemektedirler.
Şu ana kadar ne yazık ki; takipçilerimden 150 Bin TL  üzerinde para dolandırmışlardır. Lütfen bu hesabın yazdıklarına ve paylaştıklarına asla itibar etmeyiniz. İlgili açıklamam yeni açtığım instagram adresinde aşağıdaki linktedir. Hesabımı geri alana dek sadece aşağıdaki link tek hesabımdır.
www.instagram.com/dr.harikasonmez"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4