Ecrin Bebek'ten Acı Haber Geldi

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs’ta evinin önünde oynarken kaybolan ve kendisinden bugüne kadar haber alınamayan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’a ait olduğu düşünülen kafatası ve kemikler inceleniyor.

Ecrin Bebek'ten Acı Haber Geldi

Günlerdir kendisinden haber alınamayan ve arama kurtarma çalışmalarından da bir sonuç alınamayan Ecrin Kurnaz vakasında yeni bir gelişme yaşandı. Ecrin’in kaybolduğu yerden 6 km uzaklıkta küçük çocuk ayakkabısı bulundu. Ardından dere kenarında yapılan araştırmalarda kafatası ve kemikler bulundu. Olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatıldı. Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığından da konu ile ilgili bir açıklama yayımlandı.  

Kaybolan Ecrin Kurnaz’la İlgili Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı Açıklama Yaptı

Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı 07/05/2019 tarihinde kaybolan 1.5 yaşındaki çocuk Ecrin Kurnaz’la ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada;
''Kişiyi Hürriyetinden Alıkoyma ve Kasten Adam Öldürme suçlarına ilişkin olarak soruşturmaya devam edilmekte olup, evinin 6 km. ötesinde çocuk ayakkabısı bulunması üzerine, ayakkabının kaybolan çocuğun ayakkabısı ile aynı vasıflara haiz olması nedeniyle, tespit edilen bölgede arama tarama faaliyetlerine başlanılmıştır.
Arama çalışmaları neticesinde dere yatağının kenarında benzer yaşlarda bir çocuğa ait olduğu tahmin edilen kafatası ve dağınık halde kemikler bulunmuş olup, tespit edilen kemiklerin kaybolan çocuğa ait olup olmadığı hususunda, olay yeri inceleme işlemleri Cumhuriyet Savcısı huzurunda devam etmektedir.'' ifadesinde bulunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4