banner341

Kerimcan Durmaz’a Samsun’da silahlı saldırı!

Samsun'da bir eğlence merkezinin etkinliğine katılan DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz sahne aldığı sırada silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi. Olay da Kerimcan Durmaz ile bir kaç kişinin yaranlıdığı ifade ediliyor.

Kerimcan Durmaz’a Samsun’da silahlı saldırı! ABONE OL

Samsun'da bir eğlence merkezinin etkinliğine katılan DJ ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz sahne aldığı sırada silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi. 


Olay da Kerimcan Durmaz ile bir kaç kişinin yaranlıdığı ifade ediliyor.

Sosyal medya kullanıcıları meşhur DJ nin şarkısında sürekli aynı cümleyi kullana kullana en sonunda kendisini 'Vur'durttuğunu söylemesi ise olaya ilginç bir yorum kattı.

Özellikle sosyal medya üzerinden bir çok kullanıcı Durmaz'ın Samsun'da gece saatlerinde sahne aldığı eğlence mekanında saldırıya uğradığını ve olaylar çıktığı paylaştı. 
Paylaşımlarda "Kerimcan Durmaz saldırıya uğradı. Canımızı zor kurtardık" ifadeleri yer aldı.
Bir alışveriş merkezinin eğlence mekanın da henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavğa da silahlar konuştu.
Olay sonrası polis güvenliği sağlarken, mekanda sandalye ve masaların dağılmasından yaşanan arbedenin boyutunu göz önüne seriyordu.

Kerimcan Durmaz'ın olay sonrası özel bir hastane de tedavi altına alındığı durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili olarak sonuşturma güvenlik güçleri tarafından devam ediyor.

 

Kerimcan Durmaz kimdir?
Sosyal medya her geçen gün yeni bir fenomen çıkarırken bunlardan biri de hayatımıza hızla giren Kerimcan Durmaz oldu. Kerimcan Durmaz sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve özellikle çektiği Snap ve Persicope yayınlarıyla tanınıyor...
İnternet aleminde yeni bir fenomen doğdu ve Kerimcan Durmaz ismi kısa bir zaman içerisinde çoğu internet kullanıcısı tarafından bilinmeye başladı. Kerimcan Durmaz, Periscope sayesinde tanındı ve bir anda yüzbinlerce gencin ilgi odağı oldu. Sıradışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile oldukça dikkat çeken Kerimcan Durmaz, internet dünyasında yer aldıktan kısa bir süre sonra kendisini yüzbinlere sevdirmeye başardı. Periscope denildiğinde akla gelen ilk isim olan Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu ve Akrep burcu. 
Henüz kendinizi 22 yaşında ve oldukça doğal snapchat videoları ile ön plana çıkıyor. Kerimcan Durmaz ne iş yapıyor diye baktığımızda ise o artık bir fenomen Dj olarak çalışmakta. Aynı zamanda farklı planları da olduğunu ekleyen Kerimcan Durmaz büyük bir merak ile takip edilmeye devam edilecek gibi duruyor.
Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla fenomen olan Kerimcan Durmaz, hem erkek hem de bayan takipçileri tarafından oldukça sevilen, renkli bir kişilik. Şu anda özellikle Twitter, instagram ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında binlerce takipçiye ulaşmış durumda. Kerimcan Durmaz ile alakalı her şey snapchatleri ve paylaşımları ile mi kısıtlı? Elbette değil ! Kerimcan Durmaz, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2016, 03:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

samsuna yakışmadı!önce tecavüzcüleri linç edin yatılı okullarda çocukları istismar edenleri ,zor durumda olanlara yardım edin iyilik yapın bir kediye yemek verin mesela ,merhametle yaklaşın insanlara giyiniş tarzına vs.göre değil ama nerdee kafalar başka çalışıyo

misafir
misafir - 3 yıl Önce

samsuna yakışmadı!önce tecavüzcüleri linç edin yatılı okullarda çocukları istismar edenleri ,zor durumda olanlara yardım edin iyilik yapın bir kediye yemek verin mesela ,merhametle yaklaşın insanlara giyiniş tarzına vs.göre değil ama nerdee kafalar başka çalışıyo

ss
ss - 3 yıl Önce

Dolar olmuş 3.5TL siz kalkmış Kerimcan haberi yapıyorsunuz..Ülke felakete gidiyor..Akp-mhp ittifakı ülkeyi uçuruma sürüklüyor..

fd
fd - 3 yıl Önce

fdfd

Fatih
Fatih - 3 yıl Önce

Helal Olsun memleketimle Samsun'la bir kez daha gurur duydum.Samsun'da götün başın oynarsa aha böyle indirirler aşağıya.Abuk sabuk cinayetler falan tamam bizim Samsun'da oluyor amma bu tarz olaylarla gurur duyuyorum ulan gururr

SIRADAKİ HABER

banner4