Metrobüsün önüne yatan çıplak adam olayından dram çıktı!

İstanbul'un göbeğinde metrobüs yoluna atlayan çıplak vatandaşın, olay sırasında "Vurmayın, beni hastaneye yatırın." diyerek yardım istediği ortaya çıktı.

Metrobüsün önüne yatan çıplak adam olayından dram çıktı! ABONE OL

İstanbul'un göbeğinde metrobüs yoluna atlayan çıplak vatandaşın, olay sırasında "Vurmayın, beni hastaneye yatırın." diyerek yardım istediği ortaya çıktı.


İstanbul'un göbeğinde 'metrobüsün önüne yatan çıplak adam' olayından dram çıktı.
Önceki gün Avcılar'da E-5 Karayolu kenarında yürürken aniden metrobüs yoluna giren ve ezilmekten son anda kurtulan çıplak adamın madde bağımlısı olduğu, olay sırasında da 'Vurmayın, beni hastaneye yatırın' diyerek yardım istediği ortaya çıktı.
Kimsenin tanımadığı genç adamın, kullandığı uyuşturucunun etkisiyle yol kenarında yürürken bir anda kıyafetlerini çıkarmaya başladığını anlatan bölgedeki esnaflardan Vedat Sefer, olayın yanlış aktarıldığını söyledi.
Çıplak adamı metrobüs yolcularının değil, kendisini kovalayan 5-6 kişilik bir grubun darp ettiğini belirten Sefer olayı şöyle anlattı:
"Yol kenarında bize doğru koşan 25 yaşlarında çıplak bir adam gördüm. Arkasında da onu kovalayan 20-22 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğim 5-6 kişilik bir grup vardı. Grup, 'Hepimizin anası bacısı var, burada bir sürü çoluk çocuk var. Sen nasıl sokakta böyle dolaşırsın?' diyerek kovalıyordu. Çıplak adam korku içindeydi. Gruptan kaçmak için olsa gerek, önce E-5'e atladı, ardından da metrobüs yoluna girdi."
Tanıklardan Tarık Ceylan ise, "Çıplak adamın kalabalık grup tarafından darp edildiğini görünce dayanamayıp yardıma koştuk. Çocuklar kafasına vuruyor, tekme atıyordu. 'Niye vuruyorsunuz? Akıl hastası olabilir' dedim. Bana 'Sokakta bu nasıl böyle dolaşır?' dediler.
O sırada yerde ağlıyordu, 'Vurmayın, beni hastaneye yatırın' diye bağırıp titriyordu. Sonrasında biz yardımcı olduk" dedi.

(Kaynak: Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2016, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4