Milletvekili Köktaş: Ülkemizi geriye götürmek isteyenlere mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "AK Parti olarak, Türkiye'nin son 13 yılda gerçekleştirmiş olduğu kazanımları kaybetmemesi ve asla geriye gitmemesi için, ülkemizi geriye götürmek isteyenlerle karşı olan mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir." dedi.

Milletvekili Köktaş: Ülkemizi geriye götürmek isteyenlere mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçelerde yapmış olduğu esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Atakum İlçesi Lozan Caddesi'nde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla biraraya geldi. 

Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ve İlçe teşkilat üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde park, bahçe ve kahvehanelerde oturan vatandaşlarla bol bol sohbet eden Milletvekili Köktaş, ülke gündemi ve yaşanan süreç hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Köktaş, "Her şeyden önce bir kez daha ülkemizin birliği, milletimizin huzuru için şehit düşen bütün güvenlik görevlilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum." dedi.


7 Haziran öncesi seçim çalışmalarında bulunduğu bölgelere tekrar ziyaret gerçekleştirip vatandaşlarla biraraya geldiklerini ifade eden Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "Bütün ilçelerimizde yapmış olduğumuz seçim çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımız "Hep seçim zamanı geliyorsunuz, seçimden sonra sizleri bir daha göremiyoruz" diye serzenişte bulunuyorlardı. Bende onlara o zaman "Ben sizin tarlanız mahsulüyüm. Beni hep aranızda göreceksiniz." demiştim. Bu anlamda vatandaşlarımızın hem hal ve hatırlarını sormak hem de yeni olarak bizlere var mı demek istekileri onların görüşlerini almak üzere hemşehrilerimizle bir araya gelerek hasbihal ediyoruz.

AK Parti olarak, Türkiye'nin son 13 yılda gerçekleştirmiş olduğu kazanımları kaybetmemesi ve asla geriye gitmemesi için, ülkemizi geriye götürmek isteyenlerle karşı olan mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4