Ozan Arif'in cenaze namazı ne zaman kılınacak!

Türkiye'nin ve ülkücü camianın sevilen ismi Ozan Arif Şirin tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Ozan Arif'in sevenleri yasa boğulurken cenaze namazının ne zaman nerede kılınacağı belli oldu.

Ozan Arif'in cenaze namazı ne zaman kılınacak! ABONE OL

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne uzun süredir gırtlak kanseri tedavisi gören ünlü Ozan Arif Şirin hayatını kaybetti. 
Ozan Arif'in cenaze namazı 16 Şubat Cumartesi günü Büyük Camii'de kılınarak Kıranköy Mezarlığı'na defnedilecek. 
Ozan Arif'in cenazesi 16 Şubat Cumartesi Büyük Camii'de öğle namazını müteakip kılınarak, Kıranköy Mezarlığı'na defnedilecek. 

Ozan Arif Kimdir? 
Giresun'un Alucra ilçesine bağlı şimdiki ismi ile Yükselen eski adı ile Hapu köyünde 10 Haziran 1949'da doğdu. Babasının memuriyeti dolayısıyla, ilk ve ortaokulu Samsun`da bitirdi. 1970'de başladığı öğretmenlik mesleğinde Samsun'un Devgeriş köyünde beş yıl öğretmenlik, dört yıl ise okul müdürlüğü görevi olmak üzere üzere dokuz yıl hizmet verdi. 24 Eylül 1980 ve 5 Kasım 1991 tarihleri arasında Almanya'da yaşadı. Özellikle milliyetçi kesimin son derece beğendiği, o kesimin tutkuyla dinlediği gür sesli ozandı. Türkülerinde Türk milliyetçiliği vurgusunu açıkça belirten ülkücü bir ozandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol sabirli
Erol sabirli - 2 yıl Önce

Denizli milret vekirine ozan alih davasini satmati riderimiz gibi sayin vekil

SIRADAKİ HABER

banner4