banner303

Samsun'da Bir Kayıp Şahıs Bulundu

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca aranan şahısların yakalanması için ‘Türkiye Huzur Güven Uygulaması’ gerçekleştirildi. Uygulamalar sırasında kayıp olduğu bilinen bir kişi bulundu.

Samsun'da Bir Kayıp Şahıs Bulundu ABONE OL

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca Türkiye Huzur Güven Uygulaması’ gerçekleştirildi. Uygulamalarda, aranan 121 kişi yakalanırken, 1 kayıp şahıs bulundu. Konu ile ilgili Samsun Valiliğinden bir açıklama yayınlandı. Açıklama şöyle; 
Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca aranan şahısların yakalanması için ‘Türkiye Huzur Güven Uygulaması’ gerçekleştirilmiştir.

İlimiz genelinde, 06 Mart 2020 Cuma günü; aranan şahısların daha önceden tespit edilen iş yeri ve ev adreslerine ve araçlarına yönelik yapılan uygulama neticesinde; 3.414 şahıs sorgulanmış, 153 ev ve iş yeri aranmış olup çeşitli suçlardan aranan 121 şahıs yakalanmış, 1 kayıp yetişkin şahıs bulunmuş, 2 ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiş, Kabahatler Kanununa göre 4 şahsa 1650 TL idari para cezası kesilmiştir.

Uygulamaya İl Jandarma Komutanlığından 229, İl Emniyet Müdürlüğünden 290 personel katılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4