Samsunlu vatandaştan ışık hızında protesto..!

Samsunlu bir vatandaş, ışık hızında fiber internet paketi satan bir firma tarafından mağdur edildiğini iddia ederek, durumu protesto etti.

Samsunlu vatandaştan ışık hızında protesto..! ABONE OL

SAMSUN HABER- Samsunlu bir vatandaş, ışık hızında fiber internet paketi satan bir firma tarafından mağdur edildiğini iddia ederek, durumu protesto etti.


Samsunlu bir vatandaş, ışık hızında fiber internet paketi satan bir firma tarafından mağdur edildiğini öne sürerek, durumu protesto etti. Firma satış elamanı tarafından kandırıldığını ve bu nedenle hacizlik olduğunu belirten Cemalettin Utaş, aracının üzerine pankartlar asarak Atakum ilçesinde ki firmanın önünde protesto gösterisi yaptı.

Fiber internet tanıtımı yapan firma elamanının kendilerine 'Diğer internet kullandığınız firmanızın borcunu biz öderiz bizim firmaya geçin' dediğini ve bunun üzerine söz konusu firmaya geçerek internet kullanmaya başladıklarını anlatan Cemalettin Utaş, "Ancak öğrendik ki firma diğer firmaya sözleşmenin iptali durumunda ödenmesi gereken ücreti ödememiş. Bunun üzerine firmayla görüşerek durumu bildirdik ve ücreti ödeyeceklerini söylediler. Fakat bu kezde Önce firmadan evimize haciz geldi. Bize fiber internet paketi satan firmayla yaptığımız görüşmede söz konusu satış elamanını işten çıkarttıklarını belirterek, başımızın çaresine bakmamazı söylediler. Bende bu nedenle bu firmayı protesto ediyorum" dedi.

Kaynak: Samsunkenthaber.com

UYARIYORUZ... ELİNDE ÇANTA ŞU FİRMADAN GELİYORUM, FİRMANIN YETKİLİSİYİM DİYEREK İNTERNET VE BENZERİ İLETİŞİM HİZMETLERİNİ VERDİKLERİNİ BELİRTEN KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİN. MUTLAKA FİRMANIN ANA BAYİSİNİNE GİDEREK İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMENİZİ ÖNERİYORUZ.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4