AK Gençler Başkan Şahin'e misafir oldu

Samsun Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan ve yönetimi, İlçe Gençlik kolları başkanı Murat Arslan ve yönetim Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş’ta hazır bulundu.

AK Gençler Başkan Şahin'e misafir oldu

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Gençlik kollarımız kongrelerini yaptı. Kongrelerimiz birlik ve beraberlik içerisinde ve büyük bir katılım ve coşku ile yapıldı. Gençlerimize her zaman güvendim, inandım ve onlardan gurur duydum. Gençlerimiz ülkemizin geleceğidir.  AK parti Gençlik Kolları Samsun İl ve Bafra ilçe Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizi ağırlamaktan dolayı mutluluk duydum. Ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kongrelerde nöbeti devreden başkan ve yöneticilerimizin fedakârca hizmetleri her türlü takdirin üzerindedir. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor. Göreve seçilen başkan ve yöneticilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. “ Dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için 10 gün önce çalışmalara başladıklarını ifade ederek şunları söyledi: “ AK parti Bafra İlçe Başkanlığımız, Kadın ve Gençlik kollarımız ile mahalle toplantılarımıza başladık. Mahallelerimizde hemşerilerimiz ile bir ve beraber oluyoruz. Biz zaten sürekli halkın içinde olan bir partiyiz. 24 Haziran’da ALLAH’IN izni, milletimizin destekleriyle Cumhurbaşkanımız ve genel Başkanımızı Başkan olarak seçeceğiz. Cumhur İttifakı olarak seçimlerden yüksek bir başarı ile çıkacağız. Milletimizin sağduyusu her zaman hâkim ve galip olmuştur. Milletimize hizmet yolunda kutlu yürüyüşümüz devam edecek, Türkiye kesintiye uğramadan 2023-2053 ve 2071 hedeflerine devam edecektir. “ dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344