Bafra'da Kaldırımlar Daraltılacak

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Bafra'da yapılan yeni yol çalışmaları kapsamında bazı kaldırımların daraltılacağını belirtti.

Bafra'da Kaldırımlar Daraltılacak

Bafra'da çok geniş olan kaldırımların yolları daralttığını belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yeni yapılan yollarda bu ayrıntılara dikkat ediyoruz dedi. 

Kaldırımların çok geniş olmasını doğru bulmadığını vurgulayan Başkan Kılıç, "Yeni yapacağımız yerlerde kaldırımların çok geniş olmaması için çalışıyoruz. Bu konuda mutlaka bir orta yol bulmaya çalışıyoruz. Kaldırımları geniş tutacağız diye yolları da tabi daraltmamak lazım, sonuçta trafiğin de bir akışı olması lazım. Buna şuan yeni yaptığımız yerlerde dikkat ediyoruz. Kaldırım yaparken, o kaldırımı yaptığımızda araçların da mutlaka bir araç park edecek şekilde ve yanından bir araç da geçecek şekilde yer bıralmasına dikkat ediyoruz. Bunu baz alarak şuan bu kaldırımları yapmaya çalışıyoruz" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344