Bafra'da yollara tam bakım

Bafra Belediyesinin mahallelerde başlattığı yol yıkama çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Geçtiğimiz hafta içinde ilçenin Tekel ve Bulvar Caddesi gibi ana arterlerinde ki yol yıkama çalışmaları, gençlik Caddesi ve İsmet Paşa Mahallesinin cadde ve sokaklarında devam etti. Mahalle sakinleri ve esnaflar uygulamadan dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

Bafra'da yollara tam bakım

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ İlçemizde daha öncede yaptığımız yol yıkama çalışmalarımıza bahar mevsiminin gelmesiyle yeniden başladık. Yol yıkama aracımız ile cadde ve sokaklarımızda çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında muhtarlarımız ile işbirliği halindeyiz ve olmaya devam edeceğiz. Esnaflarımız ve mahalle sakinlerimizin memnuniyeti bizler mutlu etmiştir.” Dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “ Çocuklarımızdan gençlerimize, engelli kardeşlerimden turizme, sağlıktan eğitime, bayan kardeşlerimizden yaşlı ve emeklilerimize, girişimcilerimizden sanatseverlerimize kadar toplumumuzun her kesimin kapsayan ve kucaklayan proje ve hizmetlerimiz bir bir hayata geçmektedir. Sosyal yardımlaşmaya büyük önem veriyoruz. Halkımızın iyi ve kötü günlerinde bir ve beraber oluyor, ziyaretler yapıyoruz. Muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız ile istişare ve uyum içinde çalışıyoruz. Kısacası İnsan merkezli bir belediyecilik uyguluyoruz.” Dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344