Bafralılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği kuruldu

Samsun’da yaşayan tüm Bafralıları aynı çatı altında toplamayı hedefleyen Bafralılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği kuruldu.

Bafralılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği kuruldu ABONE OL

Derneği, Bafra dışında yaşayan tüm Bafralıların bir araya gelmesinin, Samsun-Bafra kültürünün yaşatılması ve birlik ve beraberliğin güçlü tutulması amacıyla kurduklarını ifade eden Bafralılar Derneği Başkanı Şuayip Sevgi, “Hemşeri birlikteliğinin sağlam olması ve Bafralı hemşerilerimizin daha güçlü temsil edilebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Bafra dışında yaşayan Bafralı vatandaşların birbirinden kopmadan kaynaşmasını amaçladıklarını ifade eden Bafralılar İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şuayip Sevgi, “Bafra dışında yaşayan tüm hemşerilerimizin bir araya gelmesi, pozitif sinerji oluşturması ve yardımlaşmasına verdiğimiz önemden hareketle kurduğumuz derneğimizde, yönetim kurulumuzu oluşturduk. Nerede olursa olsun, Bafra ve Bafralılar için ne yapabilirim diye düşünen tüm hemşerilerimi, derneğimize üye olmaya davet ediyorum. Bu vesileyle, yeni kurulan Bafralılar İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin hayırlara vesile olmasını dilerim. Birlik ve beraberliğimizin daim olsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4