banner341

Ferrero ödülünü Giresun'da Şevval Ünlü kazandı

Ferrero’nun 2012 yılında başlattığı, “Değerli Tarım Uygulamaları” kapsamındaki eğitimler, faaliyetler ve etkinlikler devam ediyor.

Ferrero ödülünü Giresun'da Şevval Ünlü kazandı ABONE OL
Fındık üretimine ve üreticisine destek olmayı amaçlayan bu proje kapsamında Sakarya, Düzce, Ordu, Giresun ve Trabzon’daki okullarda düzenlenen ve toplamda 102 öğrencinin katıldığı fotoğraf etkinliklerinde gerçekleştirilen yarışmalarda illere göre kazananlara ödüller verildi. 
Giresun'un Yağlıdere ilçesindeki Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen ve 20 öğrencinin katıldığı yarışmada jüri tarafından yapılan değerlendirmede aynı okul öğrencisi Şevval Ünlü birinci seçildi. Şevval Ünlü'ye fotoğraf makinesi Ferrero Değerli Tarım Ordu-Giresun Bölge Müdürü Ömer Kürşat Yeşiloğlu ve Okul Müdürü Kamil Hekim tarafından verildi. 
Hediye ve sertifikalının verilmesinin ardından proje hakkında bilgiler veren Değerli Tarım Ordu-Giresun Bölge Müdürü Ömer Kürşat Yeşiloğlu “Proje kapsamında burada yaptığımız etkinlikleri, sosyal ve zirai uygulamaları bölgemize tanıtmayı hedefliyoruz. Şu anda okulumuz ile ortak yürüttüğümüz proje içerisinde öğrencilerimize fotoğraf üzerine verdiğimiz eğitim sonrası çektikleri fotoğraflar üzerinden bir değerlendirme yaparak bu alanda ki kabiliyetlerini ve başarılarını görmeyi amaçladık. Burada fındık ve fındık tarımından ziyade çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmayı hedefledik” dedi. 
Gençlerin daha iyi bir geleceğe hazırlanmasında sanatın gücünü kullanmak amacıyla Ferrero tarafından düzenlenen etkinlikte çekilen tüm fotoğraflar önümüzdeki günlerde örnek bahçelerde sergilenecek. Gençler, aileleriyle fındık bahçelerinde ağırlanacaklar.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4