Havza Çakıralan Mahallesi'nde afat kurbanı

Havza'ya bağlı Çakıralan Mahallesinde "afat kurbanı" kesildi. Duanın ardından kesilen kurban etinden yapılan yemek, katılanlara ikram edildi.

Havza Çakıralan Mahallesi'nde afat kurbanı

Samsun'un Havza İlçesi Çakıralan Mahallesinde düzenlenen programa Havza Belediyesi Belediye Başkan Vekili Esma Köse,  AK Parti İlçe Başkanına Vekaleten Mustafa Korkmazlı, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Rafet Ergin, Mahmut Gümüştekin ile vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkan Vekili Esma Köse, çiftçilere afetsiz ve bereketli bir yıl dileyerek, "Cenab-ı Mevlam niyetlerinizi kabul etsin." dedi.
Çakıralan Mahallesi Muhtarı Ahmet Çavdar da katılımcılara teşekkür ederek, "Her yıl afetlerden korunmak ve ürünlerimizin bereketli olması için kestiğimiz kurbanlarımıza bir yenisini daha ekledik. Bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2022, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344