İş ve İnşaat Makineleri KOMATEK 2022 Fuarı ne zaman açılıyor?

KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı 9-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Sektörün dev firmalarının büyük alıcılarla bir araya gelecekleri KOMATEK Fuarı, 1990 yılından beri her iki yılda bir olmak üzere bugüne kadar toplam 15 kez gerçekleşmiş, Türkiye’nin hitap ettiği ticari coğrafyanın en önemli iş ve inşaat makineleri fuarı olma özelliğine sahip.
Bu yıl 9-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan KOMATEK 2022 Fuarı 17 bin metrekare açık, 8 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 25 bin metrekare net stant alanı ve 200’ün üzerinde katılımcı firma ile 20 bin kişinin ziyaretine açık olacak.
Türkiye İş Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği(İMDER) ve İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği’nin(İSDER) ana destekçileri olduğu KOMATEK 2022 Fuarı, Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu (MAKFED)ve Makina İmalatçıları Birliği(MİB) kurumları ile birlikteOSTİM Organize Sanayi Bölgesi, İŞİM İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi, Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği(ARÜSDER), Personel Yükseltici Platform İşletmeci İmalatçı ve Distribütörleri Derneği(PLATFORMDER), Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği (AKT)gibi sektörün öncü dernekleri tarafından da destekleniyor.
KOMATEK 2022 Fuarı, Ticaret Bakanlığı tarafından 2022 yılı için belirlenen 20 Uluslararası desteklenecek fuarlar listesinde yer alarak Ticaret Bakanlığı’nın Yurtdışı Alım Heyeti Organizasyonu olanağına hak kazanmıştır. Bakanlık tarafından Alım Heyeti programı düzenlenecek olup, fuara yabancı firma temsilcilerinin katılımı da sağlanacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344