Türk Kızılay Samsun Şube Başkanlığı'ndan OMÜ’ye Teşekkür Belgesi

Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette iki kurum arasındaki temas ve iş birliğinin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi ele alınırken, Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut, kan bağışı organizasyonlarında göstermiş olduğu çabalardan dolayı OMÜ’yü tebrik edip Kızılay Samsun Şube Başkanlığının teşekkür belgesini Rektör Ünal’a takdim etti.
Görüşmede, Kızılay Samsun Şubesinin kentteki çalışmaları hakkında bilgi veren Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut, OMÜ’nün desteğinin Samsun Kızılaya güç kattığını vurgulayarak Kurupelit Yerleşkesi’nde istikrarlı bir şekilde devam eden kan bağışı kampanyası başta olmak üzere hayata geçirilmesi planlanan faaliyetlere dair fikir ve önerilerini paylaştı.
Kan bağışı gibi hayat kurtaran organizasyonlarda OMÜ’nün verdiği destekten ötürü minnettar olduklarını belirten Şube Başkanı Bulut, bağışçı ve gönüllülere şükranlarını iletti.
Kızılayın, kurulduğu tarihten bu yana ülkemize ve tüm insanlığa çok büyük hizmet ve katkılarda bulunduğunu kaydeden Rektör Ünal ise OMÜ’nün bütün imkânlarıyla Kuruma olan desteğini sürdüreceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344