Bill Gates korona oldu mu? Bill Gates aşı oldu mu?

Salgının başından bu yana komplo teorileri ve çip iddiaları eksik olmayan Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in koronavirüs testi pozitif çıktığını açıkladı. Gates, Aşı olduğum için şanslıyım ifadelerini kullandı.

Bill Gates korona oldu mu? Bill Gates aşı oldu mu?

Dünyanın en zengin insanlarından biri olarak bilinen Microsoft'un kurucusu Bill Gates ile ilgili, salgının başından bu yana komplo teorileri ve çip iddiaları eksik olmadı.
Bir yandan aşı çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da bilinen Gates, geçtiğimiz aylarda salgın üzerine bir de kitap çıkarmıştı.
Gates'le ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bill Gates, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Gates, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, hafif belirtiler gösterdiğini ve uzmanların tavsiyesiyle kendisini karantinaya aldığını belirtti.
ABD'li milyarder, paylaşımında, "Aşı olduğum için şanslıyım." ifadesini de kullandı.
Gates açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kovid-19 testim pozitif çıktı. Hafif semptomlar yaşıyorum ve tekrar sağlıklı olana kadar kendimi izole ederek uzmanların tavsiyelerine uyuyorum. Aşı olduğum, güçlendiğim, testlere ve mükemmel tıbbi bakıma erişebildiğim için şanslıyım. Gates Vakfı, iki yılın ardından ilk kez bugün bir araya gelecek. Ortaklarla çalışmaya devam edeceğiz ve hiçbirimizin tekrar bir pandemi ile uğraşmak zorunda kalmamasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

Ensonhaber.com
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344