Dr. Günhan Ulusoy Endonezya Fahri Konsolosu oldu

Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, Endonezya Fahri Konsolosu oldu.

Dr. Günhan Ulusoy Endonezya Fahri Konsolosu oldu

Samsunlu başarılı İş İnsanı Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, Endonezya Fahri Konsolosu oldu.
Endonezya’nın bağımsızlığının 76. Yılı vesilesiyle Ankara’daki Endonezya büyük elçiliğinde Samsun Fahri Konsolosluğu’na, Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy atandı.

Ulusoy Un'un Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Doktor Eren Günhan Ulusoy'u tebrik etti: "
Endonezya uzak doğuda 300 milyon nüfusu olan yaklaşık halkının yüzde sekseni 
müslüman gelecek vizyonunda dünyada ekonomisi ilk 10’a girecek gayrısafi milli hasılası ile dünyadaki en büyük ekonomilerde 15.olan bir ülke . 
   Bugün Endonezya’nın bağımsızlığının 76.yılı bu vesileyle Ankara’daki Endonezya büyük elçiliğinde bir davet var 
Bu davette ülkenin Samsun Fahri konsolosluğuna,şirketimizin yönetim kurulu Başkanı; Doktor Eren Günhan Ulusoy atanarak bizi gururlandırdı hayırlı olsun,tebrik ederiz sayın Fahri konsolosumuz ."

GÜNHAN ULUSOY KİMDİR?
Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 2003 yılında mezun olan Eren Günhan Ulusoy, 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Tarım Ekonomisi dalında yüksek lisansını tamamladı.. Şirket ortağı olduğu Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş.‘de 2004-2010 yılları arasında Genel Müdür olarak görev yaptı. 2010-2015 yıllarında görevine İcra Kurulu Başkanı olarak devam eden Günhan Ulusoy, Mart 2015’te gerçekleşen genel kurul da üç yıllığına Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

2008 yılından bu yana Samsun Serbest Bölgesi İşletici A.Ş (SASBAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi olan Günhan Ulusoy aynı zamanda, Karadeniz Bölgesi Un Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı, Karadeniz Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini de sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2021, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344