Koronavirüs tarihinin unutulmayan olayları

Sosyal medyada dolaşan "Koronavirüs tarihinin unutulmayan olayları" konulu paylaşımlar düşündürürken güldürüyor.

Koronavirüs tarihinin unutulmayan olayları

2019'un Aralık ayından bu yana süren pandemi vatandaşların gündeminde yer alıyor. Koronavirüs salgını tüm dünyayı yordu.

Herkesin beklentisi artık hastalığın sona ermesi. Bu arada hastalıkla ilgili olarakta sosyal medya da "Koronavirüs tarihinin unutulmayan olayları" konulu paylaşımlarda güldürürken düşündürüyor. İşte o paylaşım; "Luppo vakası, Gizli tıraş olanlara polis baskını, Marketten alınanların sabunla yıkanması, Evde ekmek imalatı, Yerdeki kullanılmış maskeyi takan amca, Çin'de yürürken ölen insanlar, Eczanelerde maske kuyruğu, kod ile maske dağıtılması, Resmi bayramları balkonda kutlama, Camilerin kapatılması, Yolların deterjan ile yıkanması, Evde çalışma, İtalya ve İspanya'da balkonlardan motivasyon şarkılarının söylenmesi, Öğrenci yurtlarına kapatılan umrecilerin kaçmaya çalışması, polisle çatışması, 64 yaşındaki gençlerin 65 yaşındaki ihtiyarlar ile kafa bulması, İlk sokağa çıkma yasağındaki izdiham, Bu hastalığa karşı elimizde bir koz var yakalanmamak, Tuvalet kağıdı ile top sektirme yarışları, Okulların kapanması, Uzaktan eğitim, Kıraathane yasakları, baskınları, El yıkama öğreten profesörler, Bilim Kurulu, Ey hayat senden 2,5 yıl alacaklıyız."

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 00:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344