Pink Floyd İstanbul Konseri ne zaman! Pink Floyd Türkiye

İstanbul'da Pink Floyd rüzgarı esecek. Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason Türkiye ye geliyor. Grubun severleri Pink Floyd Nick Mason İstanbul Konseri ne zaman! Pink Floyd İstanbul Konser Bilet nerede sorularına yanıt arıyor. Detaylar haberimizde...

Pink Floyd İstanbul Konseri ne zaman! Pink Floyd Türkiye

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grubuyla 6 Haziran 2022’de Volkswagen Arena’da.
Pink Floyd grup üyeleri kimler?
Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets’tan hayranlarının uzun süredir beklediği haber sonunda geldi! Grup, 6 Haziran’da 2022’de BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’ye geliyor.


Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri, Nick Mason, Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez ‘’Echoes’’ parçasını da bu konserde çalacak.
Pink Floyd turneye çıkıyor
Covid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıl ertelenen turnenin Avrupa ayağına Türkiye’yi de katan grup, 6 Haziran 2022’de Volkswagen Arena’da dinleyicileriyle buluşacak. Almanya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Fransa, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Hırvatistan, Avusturya, İtalya ve Türkiye’de konser verecek olan Nick Mason’ın bu turnesi, bugüne kadarki en büyük Avrupa turnesi olacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2022, 08:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
nuha
nuha - 2 ay Önce

yalan haberler yaymayın

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344