Pink Floyd şarkıları Nick Mason ile İstanbul'da

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grubuyla 6 Haziran Pazartesi akşamı BKM ve Pozitif Organizasyonu ile Volkswagen Arena’da müzik ziyafeti sundu.

Pink Floyd şarkıları Nick Mason ile İstanbul'da

Sahneye çıktıkları an itibariyle hayranlarının ıslıklı alkışlarıyla karşılanan grubun solisti Nick Mason sevenlerine Türkçe "Hoşgeldiniz" diyerek giriş yaptı! "Konser için Türkiye'ye gelmem 57 yılımı aldı..." diyerek konuşmasına devam eden Nick Mason tezahüratlar eşliğinde konserin başlama vuruşunu yaptı
Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grubuyla 6 Haziran Pazartesi akşamı BKM ve Pozitif Organizasyonu ile Volkswagen Arena’da müzik ziyafeti sundu.
BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’deki ilk konserini veren, Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets, 6 Haziran akşamı Volkswagen Arena’yı dolduran müzikseverlere unutamayacakları bir akşam yaşattı. 
Pink Floyd şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği gecede Nick Mason’s Saucerful of Secrets, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez “Echoes” parçasını da bu konserde çaldı. Konserin açılışını ‘’Days” parçasıyla yapan grup konser için hazırladığı repertuarda ‘’Arnold’’, ‘’Emily’’, ‘’Astronomy’’, ‘’Bike’’, ‘’Saucerful’’, ‘’Burning Bridges’’, ‘’Remember Days’’, ‘’Fearless’’, ‘’Childhoods End’’, ‘’If / Atom / If’’ gibi sevilen parçalarına yer verdi. Nick Mason’s Saucerful of Secrets, toplamda 18 şarkı ile katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı.
Grup Konser Öncesi Istanbulda Tarihi Yerleri Ziyaret Etti
Verdikleri her röportajda Istanbul konseri için çok heyecanlandıklarını her fırsatta dile getiren Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri Nick Mason, Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken ; konser öncesi Istanbul’da tarihi yerleri gezerek Ayasofya’dan da Instagram hesaplarından paylaşım yaparak, fotoğraflar paylaştı. 
İstanbul’da yeniden esen Pink Floyd rüzgârı ve rock efsanelerinin unutulmaz performansı ile müzikseverler tarihi bir ana şahit oldu!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344