Samet Güzel NFT ajansı The Socreate kurdu! NFT Spor tasarım

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bir dönem tercüman olarak çalışan Samet Güzel NFT ajansı The Socreate’i hizmete açtığını duyurdu.

Samet Güzel NFT ajansı The Socreate kurdu! NFT Spor tasarım

İş insanı Samet Güzel NFT ajansı The Socreate’i NFT’lerin tasarım, mint süreci, satış planı, pazarlama planı, utility operasyonu ve proje yönetimi olmak üzere tüm NFT süreçlerine 360 derece çözüm sunacağını açıkladı.
Sporculara ve markalara hizmet sunacak olan The Socreate’in kurucusu Samet Güzel kimdir? Fenerbahçe Spor Kulübü’nde tercüman çalıştığı dönemde Alex de Souza, Roberto Carlos, Lugano gibi futbolcuların ve efsanevi teknik isim Zico’nun tercümanı olarak tanınıyor.
Yeni NFT ajansı The Socreate hakkında konuşan Samet Güzel, “Uzun zamandır koleksiyoner olarak yer aldığımız NFT dünyası ileri kapsamda yatırım planlarımız arasındaydı. NFT’ler spor ve sanat dünyası başta olmak üzere birçok sektör tarafından yatırım yapılan bir alan. Bu alanda yeni bir yatırıma odaklanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344