Uluslararası Masterler Veteranlar Futbol Turnuvası başlıyor!

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu; Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde muhteşem bir organizasyona imza atıyor.

Uluslararası Masterler Veteranlar Futbol Turnuvası başlıyor!

4-7 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye'nin ev sahipliğinde TÜRKİYE, MOLDOVA, BULGARİSTAN ve ROMANYA Master ve Veteran Milli Karma Takımları Ordu'da bugün karşı karşıya geliyor.
TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu öncülüğünde Ordu Büyükşehir Belediyesi desteğiyle ilki düzenlenecek turnuva ki maçlar Ünye, Fatsa ve Ordu'da oynanacak.
Perşembe günü oyuncuların, basının, sporseverlerin ve protokolün katılımıyla turnuvanın açılışı Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Hilmi Güler'in penaltı atışıyla başladı. TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Kenan Gürsu tarafından da Sayın Hilmi Güler'e plaket verildi. Ayrıca Kırklareli 39 Masterler Başkanı Sayın Turgay Kaplan'da hediyeler verdi.
Ordu'da bugün oynanacak Uluslararası Turnuvanın maç programı şöyle:

TÜRKİYE & MOLDOVA
Tarih: 04/102019 Cuma
Saat 14:00
Yer: Ünye Şehir Stadı

ROMANYA & BULGARİSTAN
Tarih: 04/10/2019 Cuma
Saat: 16:00
Yer: Ünye Şehir Stadı


3.'LÜK 4.'LÜK MAÇI
Tarih: 05/102019 Cumartesi
Saat: 16:00
Yer: Fatsa İlçe Stadı


FİNAL
Tarih: 06/10/2019 Pazar
Saat: 15:30
Yer: Ordu 19 Eylül Stadı Altınordu/ORDU


Maçlar 4-7 Ekim tarihlerinde TV52 televizyonundan CANLI olarak tüm sporseverler tarafından izlenebilecek.

Her sene farklı bir ülkede yeni katılacak ülke Master ve veteran milli karma takımları ile geleneksel olarak düzenlenecek turnuvanın ilki bu sene TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu ev sahipliğinde TÜRKİYE'de yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4