14 Mart Pazartesi Samsun'da hangi okullar tatil!

Samsun’da 14 Mart Pazartesi Hangi İlçelerde Okullarda Kar Tatili Var? Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Açıkladı.

Samsun okul tatil
14 Mart Pazartesi Samsun'da hangi okullar tatil!

Samsun’da 14 Mart Pazartesi günü için yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okulların tatil edildiği ilçelerin listesi açıklandı.
Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 14.03.2022 Pazartesi Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullar açıklandı. 

Samsun'da Yoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 14.03.2022 Pazartesi Günü Eğitim Öğretime Ara Verilen Okullar
 
Alaçam ilçesinde hangi okullar tatil?    

ALAÇAM ilçemizde Yapılan bildirimler sonucunda Kar ve buzlanma beklendiğinden yarın için  (14 Mart 2022 Pazartesi günü) *Ş.Uzman Onbaşı Şükrü Elibol İlkokulu ve Kızlan Ortaokulu tatil edilmiştir.* 
Diğer okullarımızdan; *taşıma kapsamında okula devam eden ilkokul,ortaokul,lise ve özel egitim sınıfı öğrencileri izinli sayılarak taşımalı egitime bir gün ara verilmiştir.* 
Taşıma kapsamında olmayan öğrenciler okula devam edecektir.
Atakum  ilçesinde hangi okullar tatil?

Atakum ilçemizde kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Sarayköy İlk/Ortaokulu ve Özören İlk/Ortaokulunun tamamı ile yine bu okullarımızın güzergahlarında bulunan taşımalı İmam Hatip Ortaokulu,lise ve özel eğitim öğrencilerimiz için 14.03.2022  Pazartesi  günü eğitim öğretime birgün ara verilmiş ve uzaktan eğitim kararı alınmıştır. İlçe merkezine bu güzergahlardan taşımalı gelen ögrencilerimiz izinli sayılacaktır.
Ayvacık ilçesinde hangi okullar tatil?    

AYVACIK ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Çarşıköy İlk/Ortaokulu, Döngel İlk/Ortaokulu, Terice İlk/Ortaokulu, Kazancılı İlkokulu, Yenice Mustafa Çakır İlkokulu, Eynel İlkokulu, birleştirilmiş sınıflı okullarımızın tamamı ve taşımalı eğitime 14 Mart 2022 Pazartesi günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir.
Çarşamba  ilçesinde hangi okullar tatil?  

ÇARŞAMBA ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle Gökçeçekmak, Kabaceviz, Gülören okullarımızda 14.03.2022 Pazartesi günü uzaktan eğitime yapılmasına, orta öğretim/özel eğitim okullarımızda ise Konukluk, Aşağı Musalla, Bezirgan, Karakaya, Köroğlu, Eğridere, Ulupınar, Selimiye, Güldere, Gökçeçakmak, Değincek, Kestanepınar, Çatak, Soğucak, Ordubaşı güzergahından gelen taşımalı öğrencilerimizin ise izinli sayılmalarına karar verilmiştir.
Kavak ilçesinde hangi okullar tatil?  

KAVAK ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Akbelen Ortaokulu, Emirli İlk/Ortaokulu Çakallı İlk/Ortaokulu ve Mahmutbeyli İlkokulunda 14.03.2002 Pazartesi günü eğitim bir (1) gün ara verilmiştir. İlçe merkezine taşımalı gelen tüm öğrencilerimiz izinli sayılacaktır.
Ondokuzmayıs  ilçesinde hangi okullar tatil?
ONDOKUZMAYIS Kösedik ilk/ortaokulu kar ve buzlanma nedeniyle 14 mart Pazartesi günü eğitim öğretime ara verimiştir.

Ayrıca Aydinpinar, Elmaçukuru- Çalmasak,Yeşilyurt,Karayaka , Kösedik Mahallelerinden ortaöğretime ve İmam Hatip Ortaokulu na gelen taşımalı öğrenciler yarın izinli sayılacak

Salıpazarı ilçesinde hangi okullar tatil?   
 SALIPAZARI ilçemizde yoğun kar yağışı ve buzlanmadan dolayı Tahnal İlk/Ortaokulu, Konakören İlk/Ortaokulu, Cevizli İlkokulu, Kırgıl İlkokulumuzda ve ilçemizdeki taşımalı eğitime 14.03.2022 Pazartesi günü bir (1) gün süre ile ara verilmiştir.

Terme ilçesinde hangi okullar tatil?    

TERME ilçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle Ambartepe İlk/Ortaokulunda 14 Mart 2022 Pazartesi günü bir (1) gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Bu bölgelerden liselere taşımalı olarak gelen öğrencilerimiz ise izinli sayılacaktır.
Yakakent  ilçesinde hangi okullar tatil?          

YAKAKENT ilçemizde buzlanma nedeniyle Karaaba İlk/Ortaokulumuz 14.03.2022 Pazartesi günü bir gün süreyle tatil edilmesine, taşımayla gelen öğrencilerimizin ise izinli sayılmalarına karar verilmiştir.

SON GÜNCELLEME: 13.03.2022 - 23.45 //samsun.meb.gov.tr/www/yogun-kar-yagisi-ve-buzlanma-nedeniyle-14032022-pazartesi-gunu-egitim-ogretime-ara-verilen-okullar/icerik/2352

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 00:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet
Samet - 4 ay Önce

Tatil haberini bekmiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344