banner341

2, 3, 4, 8 ve 12 sınıflar için yüz yüze eğitim başlıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüsle mücadele ve yüz yüze eğitim konularının ele alındığı Kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.

2, 3, 4, 8 ve 12 sınıflar için yüz yüze eğitim başlıyor! ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme ilişkin konuların ele alındığı Kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

"Bugünkü kabine toplantımızda koronavirüsten, iç ve dış olaylardan spora kadar pek çok hususu kapsamlı bir şekilde değerlendirdik.
Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin karşılaştığı büyük sınamalar elbette bizi de olumsuz etkilemektedir. Hamdolsun her alanda verdiğimiz mücadeleyi başarıyla yürütüyoruz. 
Salgın sürecinde sağlık altyapımız, sistemimiz, teşhis ve tedavi protokolleri ile takdire şayan bir farklılık ortaya koyduk.
Milletimizin faydasına ve çıkarına olan her çabayı değersizleştirme gayretinde olanlar, muarrızlarımıza malzeme sağlamayı misyon eden bir güruh her konuda olduğu gibi burada da ortaya çıktı. 
Ülkemiz pek çok alanda çifte standarda maruz kalır, bunlar karşımızdakilerle birlikte hareket eder. 
Ekonomimize tuzaklar kurulur, felaket tellallığı ile hasımlarımızın değirmenine su taşır."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüz yüze eğitimin kapsamının genişletme kararı aldıklarını belirterek, "2. 3. ve 4. sınıflarda belirlenene kurallar çerçevesinde yüz yüze eğitimi başlatıyoruz. 8. ve 12. sınıflarda da yüz yüze eğitime geçilecek" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4