banner341

Başkan Doğan: Eğitime büyük önem veriyoruz

Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Doğan: Eğitime büyük önem veriyoruz ABONE OL

Başkan Halit Doğan’a görevinde başarılar dileyen Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın “Seçimler ülkemiz ve Çarşamba için hayırlı olsun. Bu kutsal görevi en iyi şekilde icra edeceğinizden hiçbir şüphemiz yok. Her alanda olduğu gibi eğitim alanında da Çarşamba’da büyük gelişmeler var. Önümüzde ki süreçte bu gelişmelerin artarak devam edeceğine inanıyorum.”şeklinde ifade etti.

EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Prof. Dr. Mahmut Aydın’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Çarşamba’da en çok önem verdiğimiz konulardan birisi eğitimdir. Çarşambalı hemşerilerimize ve Çarşambamıza başka şehirlerden eğitim almak için gelen gençlerimize, eğitim alanında en iyi imkanları sağlamaya çalışıyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz, sorunlarını dinleyip çözmeye çalışıyoruz. Üniversite öğrencileri ile her konuda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Onlar bizim en değerli misafirlerimiz, ailelerinin bizlere emanetidir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 23:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4