Başkan Togar'dan Tekkeköy'e yeni Fakülte Müjdesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye yeni bir fakülte kazandırılması için Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'la görüşmelerin başladığının müjdesini verdi.

Başkan Togar'dan Tekkeköy'e yeni Fakülte Müjdesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'la, ilçeye yeni bir fakülte kazandırılması ile ilgili istişarelerde bulunduklarını söyledi.

ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Başkan Togar, Rektör Aydın'ı ağırladı. Togar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Samsun Üniversitesi Rektörümüz, kıymetli ağabeyim Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı belediyemizde ağırladık. İlçemize bir fakülte kazandırılması ile ilgili çalışmalarımızı ve süreci değerlendirerek istişarelerde bulunduk. Sayın Rektörümüze ilçemize fakülte kazandırılması noktasındaki ilgi ve alakalarından dolayı ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344