Bilim Kurulu'ndan Açıklama... Okullar Ne Zaman Açılacak!

Okulların ne zaman açılması gerektiği ile ilgili açıklama yapıldı. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan yaptığı açıklamaya göre, "Ara tatili bekleyip, ara tatildeki vakaların yaygınlığına göre belki sadece vakaların yoğun olduğu illerde bir kısıtlamaya gidilebileceğini ifade etti.

Bilim Kurulu'ndan Açıklama... Okullar Ne Zaman Açılacak!

Bilim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Mustafa Necmi İlhan, vakaların yoğun olamadığı yerlerde okullar yine baştaki sıra ile daha küçüklerden başlayarak, sınavı olanlardan başlayarak açılma yoluna gidilebilir" ifadelerini kullandı. 

 Koronavirüs ile mücadelede aşı dönemine geçilirken salgının yavaş yavaş etkisini kaybetmesi bekleniyor. Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan bir son dakika açıklamasında bulundu. Önceki gün Millli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan uzaktan eğitim açıklamasının ardından bir açıklamada bulunan Bilim Kurulu üyesi İlhan, okulların 22 Ocak 2021 tarihine kadar açılmayacağını, bu tarihe kadar eğitimin uzaktan yapılacağını söyledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344