Hasköy Ortaokulu'ndan Anlamlı Proje

Milli mücadelenin 100. yılında Hasköy Ortaokulu öğretmenleri Esra KONYAR, Elçin ELLİNCI ve Gökben CEBECİ nin başlattığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destekediği proje Diyarbakır'ın Sur ilçesi Kumrucuk köyü ilkokulundan Samsun'a uzanan bir "Gönül Köprüsü" kurdu.

Hasköy Ortaokulu'ndan Anlamlı Proje ABONE OL

Çocukların bir hayali ile başlayan proje Bandırma Vapuru'nda  can buldu. Miniklerin gözlerindeki ışığı ve heyecanlarını görmek muhteşemdi Gidemedikleri yerleri sınıflarına getiren bu küçük yürekler bir hayalle yapmış oldukları Bandırma Vapuru'nu görmenin ve milli mücadelemizin 100'üncü yılını Samsun'da yaşamanın mutluluğuyla döndüler.
 


  Gitmeden önce  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Kumrucuk ilkokulu sınıf öğretmeni  Hasan Kartal ve yavrularımızı  ilimiz ve  günün anlam ve önemine uygun hediyelerle  Diyarbakır'a uğurladık.

Bu süreci başlatan ve sonuca ulaştıran Hasköy Ortaokulu Müdürü Hakan Özkan ,öğretmen  Esra Kaya Konyar, Elçin Ellinci, Gökben Cebeci'ye, Diyarbakır  Sur Kumrucuk İlkokulu sınıf öğretmeni Hasan Kartal'a ve projemize destek vererek gerçekleşmesinde büyük payları olan  Kaymakam Mahmut Halal  ve daha  önceki  yillarda Yakakent'te Kaymakam olan Diyarbakır Sur Kaymakamı Abdullah Ciftci 'ye teşekkür ederim.dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4