Havza’daki Eğitim Yatırımları Görüşüldü

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam Samsun İl Milli, Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Havza’daki Eğitim Yatırımları Görüşüldü

Samsun İl Milli Eğitim Müdürümü Murat Yiğit'in makamında gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Yiğit ile  Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam Havza’da eğitim yatırımları kapsamında yapılacak okullar ile diğer eğitim yatırımları hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahttin Özdemir; “Yapmış olduğumuz ziyarette ilçemizde yapılan ve yapılacak olan yeni okullarla ilgili fikir alışverişi gerçekleştirdik. Yarınımız olan gençlerimizin geleceği  ve eğitimleri için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344